03 kolovoz

Obavijest o odvozu otpada – 05.08.2020.

U srijedu, 05.08.2020., usluga odvoza miješanog komunalnog otpada, plastike i papira obavljat će se po redovitom rasporedu.

19 lipanj

Obavijest o odvozu otpada – 22.06.2020.

U ponedjeljak, 22.06.2020., usluga odvoza miješanog komunalnog otpada, plastike i papira obavljat će se po redovitom rasporedu.

16 lipanj

Radovi na vodovodnoj mreži – ZAPREŠIĆ

Zbog radova na vodovodnoj mreži u srijedu, 17. lipnja 2020. godine, od 08.00 do 16.00 sati neće biti opskrbe vodom u GRADU ZAPREŠIĆU:

– Ulica Josipa Kosića – kbr. 1-20

– Ulica Antuna Mihanovića kbr. 8

U slučaju lošeg vremena radovi će biti odgođeni za sljedeći vremenom pogodan dan

Opskrba pitkom vodom vršiti će se autocisternom!

Molimo cijenjene građane da nakon ponovne uspostave vodoopskrbe očiste mrežice na slavinama.

Zahvaljujemo na razumijevanju.

10 lipanj

Obavijest o odvozu otpada – Tijelovo

U četvrtak, 11.06.2020., usluga odvoza miješanog komunalnog otpada, plastike i papira obavljat će se po redovitom rasporedu.

28 travanj

Obavijest o odvozu otpada – Praznik rada

U petak na Praznik rada, 01.05.2020., usluga odvoza miješanog komunalnog otpada, plastike i papira obavljat će se po redovitom rasporedu.

07 travanj

Odvoz otpada na Uskrsni ponedjeljak

Na Uskrsni ponedjeljak usluga odvoza miješanog komunalnog otpada, plastike i papira obavljat će se po redovitom rasporedu.

20 ožujak

Zatvaraju se dječja igrališta na području Grada Zaprešića

S ciljem prevencije širenja zaraze koronavirusom, a u skladu s naputkom nacionalnog Stožera civilne zaštite, Grad Zaprešić donio je odluku o zatvaranju i zabrani korištenja svih dječjih igrališta, uključujući vrtićka i školska igrališta i dvorišta.

17 ožujak

Obavijest građanima

S obzirom na neistinete navode na Facebook stranici Zaprešić bez cenzure, primorani smo demantirati da se na zaprešićku deponiju odlaže komunalni otpad sa područja grada Zagreba.