• 1. Rapored odvoza papira i plastike
    GRAD ZAPREŠIĆ
    DAN ODVOZALOKACIJA
    1. ponedjeljak u mjesecudio grada Zaprešića - ulice: A. Kovačića, A. Starčevića, Al. Đ. Jelačića, bana J. Jelačića od Skurijenijeve, D. Domjanića, D. Tadijanovića, Grada Kaštela, Hruševečka, I. Kozarčanina, I. Mažuranića, Industrijska, J. Draškovića, J. Oršića, K. Š. Đalskog, Kalamirova, Kanadska, Kiseljak, Kupljenska, Lučka, M. Bogovića, M. Krleže, M. Skurjenija, Merenjska, Pojatenska, T. Ujevića, Veliki Vrh
    1. utorak u mjesecudio grada Zaprešića - ulice: A. Mihanovića, A. Šenoe, Bana J. Jelačića do Skurjenijeve, Braće Ribar, Brdovečka, D. Demetra, D. Rakovca, F. Galovića, F. Livadića, I. Kukuljevića, J. Kosića, J. Račića, Klanječka, Ledine, Lužnička, Lj. Gaja, Lj. Vukotinovića, M. Ožegovića, Mokrička, O. Ivekovića, P. Štoosa, Prigorska, Račkog, S. Fabeka, S. Vraza, V. Babukića, V. Bukovca, V. Novaka, Zabočka
    1. srijeda u mjesecudio grada Zaprešića - ulice: A. Stepinca, Aleja žrtava 1903., Av. Hrv. Branitelja, Davora bašićaGalijaševićeva, I. Jurmana, I. Ostreša, I. Turkovića, I. Vencla, J. Malekovića, J. Petrekovića, Kneza Domagoja, M. Brašića, M. Gajšaka, M. Krušlina, M. Šestanja, N. Kinka, Obrubići, P. Lončara, R. Teofilovića, S. Ružić - Hlaja, Savska, Tržna, V. Prišćana, Z. Lozančića, Zagorska
    1. četvrtak u mjesecudio grada Zaprešića - ulice: Bistranska, Dolenska, Hrvatske mladeži, I. Gregorića, I. Svrača, Ivanečka, Jakšina, Jelice Jug, Klake, Kodrmanova, Kolodvorska, Krapinska, M. Fistrića, M. Gupca, Nova ulica, Oborovska, P. Devčića, Poljanička, Pušćanska, R. Bosaka, Rakitovec I, II, III i IV,Ruševje, Sljemenska, Trakošćanska, V. Nazora, Z. Vinceka
    3. ponedjeljak u mjesecuKupljenovo, Pojatno
    3. četvrtak u mjesecuŠibice
    3. petak u mjesecuMerenje, Kupljenski Hruševec
    4. petak u mjesecuIvanec, Jablanovec i Jarek
    OPĆINA BISTRA
    DAN ODVOZALOKACIJA
    4. utorak u mjesecuPoljanica (bez Bistranske i Peščenke) i Novaki
    4. srijeda u mjesecuDonja Bistra i Bukovje
    4. četvrtak u mjesecuOborovo i Gornja Bistra, cijela Bistranska i Peščenka
    OPĆINA DUBRAVICA
    DAN ODVOZALOKACIJA
    1. petak u mjesecucijelo područje općine
    OPĆINA BRDOVEC
    DAN ODVOZALOKACIJA
    2. ponedjeljak u mjesecuLaduč i Šenkovec
    2. utorak u mjesecuPrudnice, Javorje i Zdenci
    2. srijeda u mjesecuVukovo Selo, Drenje, Harmica i Ključ
    3. utorak u mjesecudio Brdovca - ulice: A. Baričevića, A. Šenoe, Bregovita od Nove ulice, D. Butorca, Gračec, I. Gregorića, J. Dojčića, J. Kukovića, Luska, N. Širanovića, N. Tesle, Nova ulica, P. Horvatića, Pavla Beluhana, Rujave, S. Radića, Šumska, Vinogradska, Željeznička
    3. srijeda u mjesecudio Brdovca - ulice: B. Malekovića, Braće Bukovine, Bregovita do Nove ulice, J. Anića, Lozančićeva, M. Gupca, odvojak braće Bukovine, Popov brijeg, R. Balje, S. Zagozde, Selec, V. Leša, V. Novaka, Zagorska, Ž. Klinčića,
    3. četvrtak u mjesecuPrigorje
    OPĆINA MARIJA GORICA
    DAN ODVOZALOKACIJA
    2. četvrtak u mjesecuTrstenik, Hrastina, Marija Gorica, Oplaznik, Celine, Žlebec Gorički
    2. petak u mjesecuKraj Gornji, Kraj Donji, Bijela Gorica, Sv. Križ
    OPĆINA PUŠĆA
    DAN ODVOZALOKACIJA
    3. ponedjeljak u mjesecuHruševec Puščanski
    4. ponedjeljak u mjesecuCijelo područje općine i Stanišakov Jarek
    OPĆINA LUKA
    DAN ODVOZALOKACIJA
    3. petak u mjesecuCijelo područje općine Luka
  • 2. Raspored odvoza miješanog komunalnog otpada
    GRAD ZAPREŠIĆ-ulice
    DAN ODVOZALOKACIJA
    ponedjeljakdio grada Zaprešića - ulice: A. Kovačića, A. Šenoe, Aleja Đure Jelačića, B. J. Jelačića 139-165, Brdovečka, D. Demetera, D. Domjanića, D. Tadijanovića, F. Livadića, F. Galijaševića, F. Galovića, Grada Kaštela, , Hruševečka, I. Jurmana, I. Kukuljevića, I. Mažuranića, I. Turkovića, I. Vencla, Industrijska, J. Draškovića, J. Malekovića, J. Oršića, J. Petrekovića, K. Š. Đalskog, Kalamirova, Kanadska, Kiseljak, Kneza Domagoja, Kupljenska, Lučka, Lužnička, LJ. Gaja 5-35, M. Krleže, M. Ožegovića, M. Skurjenija, M. Šestanja, M.Gajšaka, Merenjska, Mokrička, Nine Kinka, Obrubići, P. Lončara, Pojatenska, Prigorska, R. Teofilovića, Savska, Stjepana Ružića Hlaja, T. Ujevića, Tržna, V. Babukića, V. Prišćana, Veliki vrh, Vukotinovićeva, Z. Lozančića
    utorakdio grada Zaprešića - ulice: A. Mihanovića, A. Starčevića, B. J. Jelačića 1-102, Bistranska, Braće Ribara, D. Kodrmana, D. Rakovca, Dolenska, F. Krajačića, Hrv. mladeži , I. Gregorića, I. Ostreša, I. Svrača, Ivanečka, J. Jug, J. Kosića, J. Račića, Jakšina, Klake, Kodrmanova, Kolodvorska, Krapinska, Ledine, LJ. Gaja 1-3D, M. Fistrića, M. Račkog, K.A.Stepinca, Avenija Hrv. Branitelja, Nova ulica, O. Ivekovića, P. Devčića, P. Štoosa, Poljanička, Pušćanska, Rakitovec (I, II, III), R. Bosaka, Ruševje, S. Fabeka, S. Vraza, Sljemenska, Trakonšćanska, V. Bukovca, V. Nazora, V. Novaka, Z. Vinceka, Zabočka, Zagorska
    ZAPREŠIĆ- naselja
    DAN ODVOZALOKACIJA
    utorakŠIBICE (osim Industrijske ulice)
    srijeda
    KUPLJENOVO,
    KUPLJENSKI HRUŠEVAC
    četvrtakIVANEC, JABLANOVEC, ŠIBICE (Industrijska )
    petakPOJATNO
    OPĆINA BISTRA
    DAN ODVOZALOKACIJA
    četvrtakBUKOVJE, NOVAKI, OBOROVO, GORNJA BISTRA – ostale ulice
    petakDONJA BISTRA, POLJANICA, GORNJA BISTRA ulice: M. štreka,Novo naselje, Pljuskovec, Podgorska, Strmečka, Vinogradski odvojak
    OPĆINA DUBRAVICA
    DAN ODVOZALOKACIJA
    srijedacijelo područje općine
    OPĆINA BRDOVEC
    DAN ODVOZALOKACIJA
    ponedjeljakBRDOVEC
    utorak
    DRENJE, JAVORJE,
    KLJUČ BRDOVEČKI, VUKOVO SELO
    srijedaPRIGORJE, PRUDNICE, ZDENCI
    petakHARMICA, LADUČ, ŠENKOVEC
    OPĆINA MARIJA GORICA
    DAN ODVOZALOKACIJA
    ponedjeljakTRSTENIK
    srijedacijelo područje općine osim Trstenika
    OPĆINA PUŠĆA
    DAN ODVOZALOKACIJA
    srijedaPUŠĆA ulice: A. Kovačića, Grmovćica i S. Stanišaka
    PUŠĆANSKI HRUŠEVAC
    četvrtakD. PUŠĆA, G. PUŠĆA, HREBINE, M. MAGDALENA, ŽLEBEC PUŠĆANSKI
    petak
    BREGOVLJANA, PUŠĆANSKA DUBRAVA
    OPĆINA LUKA
    DAN ODVOZALOKACIJA
    utorakCijelo područje općine